Kitchendraw

Plánovací program KitchenDraw je opravdu všestranný nástroj a lze jej nasadit také pro profesionální použití. Takto jej prezentují sami autoři produktu:
 
Používání KitchenDraw je opravdu velice jednoduché!
 
Umisťujete jednotlivé prvky pomocí myše, stejně jako kdybyste posouvali na projektu makety vystřižené z papíru. Lineární prvky (sokly, světelné lišty, římsy, hrany pracovních desek) se umisťují automaticky.
 
Kitchendraw - plánovač kuchyní
 
KitchenDraw Vám ušetří spoustu času! Všechny nutné součásti souboru pro Vašeho zákazníka se tvoří paralelně (grafický projekt, nárysy, perspektivy, cenové kalkulace a nabídky, atd.) ; jakákoliv modifikace nějakého prvku v jednom z dokumentů se projeví automaticky i na dokumentech ostatních. Dle složitosti projektu je třeba 15 až 60 minut ke konstituci kompletní dokumentace pro jeden projekt.
 
S KitchenDraw můžete dělat opravdu vše! Můžete snadno vytvořit komplikované místnosti se šikmými stropy v podkroví, zakulacené zdi, trámy, schody, sloupy, atd. a vybavit je dle potřeby díky dynamickým fukcím KitchenDraw a nespočetným parametrovatelným prvkům v katalozích. Můžete dokonce vytvořit své vlastní katalogy nábytku díky revolučnímu nástroji MobiScript. KitchenDraw vytváří profesionální dokumentaci!
 
Pomocí KitchenDraw realizujete vysoce odborné a kompletní dokumenty pro zákazníka, což Vám vytváří silnou pozici a výhodu v důležitém okamžiku rozhodování koupě zákazníkem.
 
A tyto dokumenty a okótované plány jsou Vám nesmírně užitečné i pro samotnou instalaci dodávky.
Kde si mohu program vyzkoušet?
 
Pokud vás to navnadilo a myslíte si, že KitcheDraw je program přesně pro vás, zde na stránkách www.kitchendraw.com si jej můžete vyzkoušet nebo stáhnout.