Ikea Besta plánovač

Plánování zařízení vašeho obýváku vám může usnadnit plánovač BESTA, tzv. Planner Besta. Tento jednoduchý online flashový plánovač vám pomůže zařídit vaši obývací místnost skříňkami pro organizování a ukládání vašich CD, DVD, knih a dalších médií. Samozřejmostí je, že si vyberete vhodnou podstavnou skříňku pro vaši televizi či možnost zavěsit ji na zeď.
 
Ikea Besta plánovač obýváků  
 
Plánovač Besta je jednoduchý flashový prográmek s intuitivním ovládáním. Program vám umožní začít vaši sestavu úplně od začátku nebo se můžete nechat insiporavat a začít s  již připravenou kombinací. Další kroky jsou hodně jednoduché, prográmek vás provádí a radí vám, vybíráte si různé verze nábytku, různé korpusy, jejich barvu a umisťujete jednotlivé díly na pracovní plochu. V dalších krocích si vybíráte kování, nástěné police, vnitřní vybavení jednotlivých skříněk, dveře nebo zásuvky.
Besta plánovač přemýšlí za vás
 
Jistě všichni znáte tu situaci, kdy si koupíte vysněný kus nábytku, přivezete si jej domu z obchodu a v ten moment zjistíte, že pro potřebnou montáž potřebujete nějaký speciální díl, na který jste nebyli upozorněni a ani ve snu vás nenapadlo, že něco takového budete potřebovat. Žádný problem s Besta plánovačem, nemusíte se obávat, že by některé důležité části chyběli, pokud některé části vyžadují speciální neviditelné komponenty pro montáž, program je automaticky přidá.
 
Vyražte na nákup
 
V posledním kroku, jak už u společnosti Ikea je zvykem, dostanete kompletní nákupní seznam s cenovou kalkulací, který si můžete uložit nebo vytisknout a vyrazit na nákup do nejbližšího obchodního domu Ikea.